Інтерв'ю

Пошук на сайтіАрхів новин

«  Вересень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930


Володимир Гунчик: Вибори, люстрація, громадське обговорення – поєднані процеси в оновленні влади на усіх рівнях

    Володимир Гунчик підсумував свою роботу на посаді голови Волинської облдержадміністрації протягом двох місяців.

    Медійники ставили чимало кадрових питань, зокрема й щодо важливості люстраційних процесів на Волині, після того як депутати Верховної Ради України проголосували за цей Закон.

   «Це питання є дуже актуальним для Волині. Адже, у нас є багато молоді, яка  інтелектуально розвивається і мислить по-європейськи, і пройшла стажування за кордоном. Цим людям потрібно дати шанс», – зауважив він.

   Водночас додав, що є багато чиновників, які повинні передати молоді свій досвід і знання, та звільнити робочі крісла ініціативному поколінню.

   У підборі кадрів голова облдержадміністрації опирається на три головні риси претендента: патріотизм, порядність та професіоналізм. 

«Професійний керівник, перш ніж обійняти вагому посаду, повинен набути досвіду роботи у тій чи іншій сфері, пройти всі щаблі кар’єрної драбини і знати свою сферу діяльності. Пропрацювати в органах влади хоча б півроку, тоді претендувати на вищу посаду», – зауважив він.

   Володимир Гунчик також зауважив, що ще надходять кадрові пропозиції до облдержадміністрації від громадськості.

   «Людина має право внести пропозицію. Голова облдержадміністрації повинен прислухатися до пропозицій, однак остаточне рішення – за ним, бо і відповідальність за усі процеси, які відбуваються в області, – за головою облдержадміністрації. Кандидатури пройдуть громадські слухання. Наголошу, я не приймаю жодних адміністративних рішень. Наскільки влада готова замінити кадри, наскільки вони готові взяти на себе відповідальність за ті чи інші важливі державні функції», – резюмував Володимир Гунчик.

Джерело


Дата: 23.09.2014 |


Посилання 


 

 
Вверх