Інтерв'ю

Пошук на сайтіАрхів новин

«  Грудень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031


Волинських заробітчан закликають бути обізнаними

У пошуках хороших заробітків наші співвітчизники продовжують виїжджати за межі країни. Однак, чимало з них через власну необізнаність під час працевлаштування за кордоном потрапляють у складні ситуації. На виконання соціальних ініціатив Президента України, задля підвищення інформованості, запобігання можливих ризиків і сприяння легальної зайнятості в Любомльському районному центрі зайнятості відбувся круглий стіл на тему «Будь обізнаним».

Найбільше на заробітки за межі України вирушають мешканці прикордонних районів. Цьому сприяє географічне розташування й давно налагоджені добросусідські взаємини. Як зауважила представник інформаційно-консультаційного центу освіти та працевлаштування в Польщі Людмила Буховцева, працівники цієї установи, як посередники, легально працевлаштовують наших громадян за кордоном і контролюють всебічне виконання договорів роботодавцями. Та часто наші співвітчизники працюють за кордоном нелегально. Саме з ними через необізнаність і виникають проблеми на прикордонному ринку праці.

Ніхто не може обмежити право особи на вибір місця працевлаштування й проживання. І тут варто бути всебічно інформованим, аби убезпечити себе від можливих ризиків. Саме на це й спрямовані заходи обласного та районних центрів зайнятості, що проводяться спільно з керівниками органів місцевого самоврядування, районної влади, роботодавцями, представниками громадських організацій і кадрових агентств.

Джерело


Дата: 13.12.2013 |


Посилання 


 

 
Вверх