Інтерв'ю

Пошук на сайтіАрхів новин

«  Червень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930


Волинські підприємці на ІІ Східному бізнес-форумі в Любліні

     Протягом двох днів близько двадцяти представників різних сфер бізнесу області брали активну участь у роботі заходу, організатором якого став Люблінський Фонд сприяння підприємництва та міжнародного співробітництва за підтримки Східного Польського Дому в Брюсселі.

                                     

     Основною метою заходу є підтримка і налагодження стійких зв’язків ринкових суб’єктів, спрямованих на реалізацію спільних ідей та бізнес-проектів, які впливають на розвиток регіональних економік східних польських провінцій.

    Відтак щонайперше господарі міжнародного економічного форуму презентували потенційну привабливість Люблінського регіону, який очікує щонайменше 25 млрд. дол. із Китаю, у зв’язку з ймовірним проходженням на цих землях Великого шовкового шляху. У східній Польщі заходилися будувати сучасні лінії авто- та залізничних шляхів, реанімували аеропорти. Адже у цьому процесі збігаються інтереси бізнесу та влади.   

 

      Під час виступів на форумі експерти в галузі міжнародної політики, макроекономіки, інвестицій, представники дипломатичних служб, торгово-промислових палат, фахівці-практики в області східних ринків ознайомили з теперішніми умовами міжнародного ділового співробітництва та висловили власні економічні прогнози на тлі останніх політичних подій. Найбільше уваги вділялося східним партнерам, а також представникам із Західної Європи, Африки, Азії.

     Делегацію нашої області очолив Президент Волинської торгово-промислової палати Олександр Смолич. У своєму виступі він зокрема акцентував увагу на тому, що досвід свідчить про можливості провадити бізнес і в Україні. Зокрема Волинська торгово-промислова палата, яка наступного року буде відзначати століття з часу заснування, готова допомогти тим, хто хоче вкладати інвестиції в нашу країну.                

                                    

            Представники Волині, а це переважно керівники підприємств легкої, хімічної та деревообробної промисловості, фармацевтичної галузі, аграрної сфери, ІТ-технології, мали можливість також побувати з ознайомлювальними візитами на місцевих підприємствах.

       ІІ Східний бізнес-форум відбувся під почесним патронатом маршала Люблінського воєводства Славоміра Сосновського.

Джерело


Дата: 27.06.2016 |


Посилання 


 

 
Вверх