Інтерв'ю

Пошук на сайтіАрхів новин

«  Жовтень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031


Волинська влада і бізнес підписали меморандум

    У підписаному документі йдеться про всебічну підтримку та співпрацю влади з підприємництвом.
    Меморандум про співпрацю підписали голови ОДА та обласної ради з керівниками Волинської і Української Торгово-промислової палати.
Про це йшлося під час конференції Волинської торгово-промислової палати на тему: «Перспективи галузі сільського господарства в рамках підписання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС», яка відбулася 14-го жовтня.
    До присутніх звернувся президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков.
    «У Торгово-промисловій палаті України є 27 регіональних відділень, а це - понад 2500 працівників, які щодня трудяться задля економічного розвитку країни. Також у нашій організації є понад 800 фахівців, які працюють із зовнішньоекономічними зв’язками. Якщо ви скажете, що нам важко працювати на європейських ринках, то я вас на 100% розумію, але ми маємо розуміти, що зараз ми маємо унікальний шанс, адже ринки ЄС відкриті для нас. Так, спільними зусиллями ми станемо потужною країною в аграрній сфері», - наголосив Геннадій Чижиков.
    У Меморандумі йдеться, що він підписаний з метою сприяння розвитку економіки Волинської області, більш ефективного формування сучасних промислової, фінансової і торгівельної інфраструктури області, всебічного вдосконалення зовнішньоекономічних зв’язків, подальшого зміцнення співробітництва в рамках компетенції Сторін.
    Зокрема, Сторони зобов’язуються шляхом об’єднання зусиль, спільно діяти з метою розвитку національної і регіональної економіки, інтеграції у світову господарську систему, створення умов для налагодження науково-технічних і торговельних зв’язків із зарубіжними країнами, залучення іноземних інвестицій в економіку Волині, сприяння розвитку малого та середнього бізнесу.
    Щодо пріоритетних напрямків співпраці, то це: встановлення прямих виробничих зв’язків українських виробників з іноземними компаніями, організація візитів інвесторів в регіон, проведення фахового навчання, спільних консультацій, організація ділових місій керівників підприємств області до держав Європи та світу та інше.
Меморандум набирає чинності з моменту підписання й діє до 31 грудня 2015-го року та може бути пролонгований на 1 рік за умов відсутності заперечень Сторін.

Джерело 


Дата: 14.10.2014 |


Посилання 


 

 
Вверх