Інтерв'ю

Пошук на сайтіАрхів новин

«  Січень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031


Волинська «Інновація» «рахувала курчат»

Діяльність Волинської обласної організації профспілки працівників інноваційних і малих підприємств України за 2013 рік на пленумі оцінили на «задовільно».

У Луцьку відбувся пленум Волинської обласної організації профспілки «Інновація», де підбито підсумки роботи минулого року та окреслено програму розвитку на 2014-й.

Це був непростий час становлення та самоутвердження. Адже профспілковому рухові необхідно не тільки змінити суспільну думку на свою користь, а й навчитися працювати в сучасних реаліях.

 «Окрім залучення нових членів у профспілку, ми активізувалися там, де вже створено первинні осередки, - наголосив під час доповіді заступник голови обласної організації Віктор Сирота. - Робота, де працівник перебуває більшість свого часу, має перестати бути сірою буденністю. Наші люди повинні відчути, що профспілка про них турбується, що вони мають до кого звернутися за допомогою, коли виникають будь-які проблеми, навіть - сімейні».

Як наголосив голова Волинської обласної організації профспілки працівників інноваційних і малих підприємств Петро Харахай, результатом плідної праці всього профактиву стала впізнаваність нашого імені, що дає можливість, у тому числі, укладати нові угоди по дисконтній програмі.

Мовою цифр, за допомогою яких підвів риску заступник голови Анастасій Троцковець,  робота профспілки виглядає не менш переконливо. Протягом року, а працювала Волинська «Інновація» з часу створення тільки дев’ять місяців, створено 14 первинних організацій із кількістю більше 1350 членів. Ми присутні у п’яти районах області. Провели 11 масових заходів, уклали 32 дисконтні угоди.

 Попри позитивний досвід, який набула профспілка торік, на пленумі йшлося і про прогалини, які допустив, зокрема, юридичний сектор. Посилити роботу цього підрозділу у першочергових планах профспілки, адже одним зі стратегічних напрямків нашої діяльності є надання юридичних послуг і рядовим членам, і працедавцям, зокрема в сфері трудових угод і спорів, конфліктів із державними органами.  

Попереду – не менш складний і відповідальний рік, протягом якого планується в рази збільшити чисельність профспілки, у всіх районах Волині створити первинні структури, вдосконалити програму дисконтів, запровадити постійні навчання профактиву, обмінюватися прикладним досвідом із правового та соціального захисту з іншими громадськими організаціями та підприємствами. 


Дата: 22.01.2014 |


Посилання 


 

 
Вверх