Інтерв'ю

Пошук на сайтіАрхів новин

«  Жовтень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031


Волинян набагато більше цікавить віза «на закупи», ніж туристична

    Про розбудову туристичної інфраструктури Волинської області йшлося на громадських слуханнях за ініціативи громадської ради при ВОДА.

    Такий інтерес до візи з шопінговою метою консул Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку Міхал Богдановіч пояснює тим, що на її отримання треба менше документів та й самих чеків на будь-яку, навіть незначну суму. Пан Міхал підтвердив і той факт, що Волинь має розраховувати на зацікавленість польських туристів нашим краєм. Зокрема сусіди вже полюбляють відпочивати на Шацьких озерах, хоча нині їх дещо відлякує політична ситуація. Силами консульства видано путівник для мандрівників визначними місцями області.

    Для польських туристів може стати цікавим проект «Шлях Гедиміновичів», який представила начальник управління туризму та промоції міста Луцької міської ради Наталія Бунда. Це подорож історичними об’єктами України, Білорусі, Литви, Чеської Республіки та Польщі, пов'язаних з культурною спадщиною Великого Князівства Литовського, Руського і Жемайтійського та династією Гедиміновичів. «Шлях Гедиміновичів» має стати першим у Східній Європі проектом, сертифікованим як культурний шлях Ради Європи. Проте це все у планах. Наразі є більш приземлені проблеми, зокрема… громадські вбиральні. Про їх відсутність теж говорили на громадських слуханнях.

    Депутат Волинської обласної ради Раїса Кучмук напівжартома пообіцяла лобіювати це питання на сесіях. Вона, як директор обласного Центру зайнятості, розглядає розвиток туризму, в першу чергу, з огляду того, скільки людей знайде роботу. Перспективним, на думку Раїси Кучмук, є зелений туризм, відтак Центр зайнятості активно підтримує підприємливих людей, які створюють агросадиби, таких є вже 500. «Турист поїде туди, де його чекають, де його люблять і туди, де - безпечно», - резюмувала вона.

    На громадських слуханнях представник ГО «Інститут Європейської Інтеграції» В’ячеслав Кузнєцов представив проект «Еко-технопарки», який базується на виробництві та споживанні екологічно чистої продукції, а також на гармонійному співжитті людини і природи. Такий проект має шанс потрапити до Стратегії регіонального розвитку до 2020 року, над яким нині працюють в області.

    За словами ініціатора слухань, голови громадської організації «Асоціація регіонального розвитку» Петра Гоцалюка, усі озвучені ідеї можуть лягти в основу розвитку туристичної галузі – одного з найважливіших напрямків Стратегії. Голова консультативно-дорадчого органу ВОДА Ігор Дильов додав, що до громадської ради можна звертатися з різними пропозиціями і отримати сприяння у поширенні ідеї, її оцінюванні експертами та втіленню у життя.

                                                                                


Дата: 29.10.2014 |


Посилання 


 

 
Вверх