Інтерв'ю

Пошук на сайтіАрхів новин

«  Березень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31


Важкохвора дівчина поїде до Німеччини

Волинська «Інновація» активно долучилася до збору коштів лучанці Вікторії Парфенюк.

На адресу Волинської обласної організації профспілки «Інновація» мама Вікторії - Тетяна Парфенюк - написала листа з проханням допомогти зібрати кошти на повторне лікування в німецькій клініці «Шаріте». Саме тут у грудні минулого року Вікторії підтвердили діагноз (системний червоний вовчак, тромбофлебіт, люпус-нефрит, гіпоталамічний синдром, антифосфоліпідний 

синдром), проте призначили нове лікування, адже після спеціалістів вітчизняного «Оматдиту» їй ставало все гірше.

«Вперше за три роки з’явилася надія на покращення здоров’я доньки, адже її стан дещо стабілізувався, - каже Тетяна Іванівна. – Ми ухопилися за пропозицію німецьких медиків, як за соломинку, хоча лікування там надто дороге. На обстеження, вартість якого становила 150 тисяч гривень, збирали гроші всім миром. І тепер тільки й сподіваємося на Божу та людську поміч. Нам призначили повторну зустріч на 17 березня, де мають ще раз зробити діагностику та відкорегувати лікування».

Зібрати кошти на повторний курс, а це близько 50 тисяч гривень, надто мало часу та й особистих заощаджень сім’я не має: щомісячно на ліки треба знайти 15 тисяч гривень.

Як ми повідомляли раніше, керівництво Волинської організації профспілки «Інновація» відгукнулося на прохання мами хворої дівчини та звернулося до керівників підприємств, де створені первинні осередки, до кожного члена профспілки, лідерів місцевих громадських організацій, усіх небайдужих людей із проханням надати грошову допомогу для лікування Вікторії.

 «Три  підприємства, де є наша профспілка, переказали кошти на благодійний рахунок Вікторії, – каже заступник голови Волинської обласної організації профспілки інноваційних і малих підприємств України Віктор Сирота. – А сама профспілка виготовила кілька скриньок та домовилася з підприємствами-партнерами аби розмістити їх. Варто сказати,  що є багато небайдужих до чужого горя лучан, бо за їх допомогою ми назбирали для хворої дівчини більше півтори тисячі і продовжуємо далі це робити».

Наразі мама Вікторії висловлює щиру вдячність профспілці «Інновація», а також всім людям, які мають чуйне серце, за те, що не залишили її наодинці з бідою.  


Дата: 12.03.2014 |


Посилання 


 

 
Вверх