Інтерв'ю

Пошук на сайтіАрхів новин

«  Липень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031


В Україні ліквідовано Міністерство доходів і зборів

Уряд затвердив Положення про Державну фіскальну службу України.

    Замість Міністерства доходів і зборів функціонуватиме Державна фіскальна служба України.

    Уряд України затвердив положення про Державну фіскальну службу, таким чином, остаточно скасувавши Міністерство доходів і зборів, відповідну постанову уряду опубліковано в газеті «Урядовий кур'єр» і на сайті уряду. 

    Згідно з постановою, Державна фіскальна служба є центральним органом виконавчої влади, вона несе відповідальність за реалізацію держполітики у сфері справляння податків, ведення митної справи, адміністрування Єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соцстрахування. 

    Крім того, Державна фіскальна служба здійснює державну політику у сфері боротьби з правопорушеннями у рамках виконання податкового, митного законодавства та правил сплати ЄСВ. 

    Основними завданнями ДФС, крім реалізації держполітики, визначені: контроль за наповненням бюджету в частині податкових і митних платежів, контроль за виробництвом та обігом спирту, тютюнових виробів, контроль за своєчасністю розрахунків в інвалюті, дотримання правил ведення готівкових розрахунків та контроль за наявністю ліцензій або патентів для здійснення операцій, що підлягають ліцензуванню або патентуванню.

    Нагадаємо, раніше керівником Державної фіскальної служби був призначений Ігор Білоус. Заступниками голови Державної фіскальної служби стали Володимир Хоменко та Анатолій Макаренко

Довідково:  

    Міністерство доходів і зборів України було створено в грудні 2012 року на базі Державної податкової та Державної митної служб. У березні 2014 року Кабмін прийняв рішення ліквідувати міністерство, повернувши поділ на податкову і митну служби з підпорядкуванням Міністерству фінансів. Пізніше уряд прийняв рішення не роз'єднувати служби, а сформувати Державну фіскальну службу з тими ж функціями, які виконувало міністерство.

 

Джерело 


Дата: 08.07.2014 |


Посилання 


 

 
Вверх