Інтерв'ю

Пошук на сайтіАрхів новин

«  Квітень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930


Уряд має намір активно співпрацювати з профспілками

Профспілки наполягають на тому, щоб всі інновації, які впливають на рівень життя, предметно обговорювали у рамках соціального діалогу.

В.о. голови ФПУ Григорій Осовий звернувся до прем’єр-міністр України Арсенія Яценюка з пропозицією у проекті розпорядження КМУ «Про стан підготовки проекту Плану заходів «100 днів – 100 кроків уряду» доручити центральним органам виконавчої влади – розробникам проектів нормативно-правових актів забезпечити обговорення з профспілками актів, що стосуються трудових і соціально-економічних питань, до їх подання на розгляд уряду. Така норма визначена чинною Генеральною угодою між КМУ, всеукраїнськими об’єднаннями профспілок і роботодавців, - йдеться у листі.

У цьому зв’язку віце-прем'єр-міністр України Олександр Сич дав доручення Міністерству соціальної політики України, Міністерству фінансів України, Міністерству економічного розвитку і торгівлі України розглянути питання, викладені у листі Федерації профспілок України і про їх результати поінформувати ФПУ і Кабінет міністрів України.

Профспілки з розумінням поставилися до заходів жорсткої економії бюджетних коштів, які був вимушений запропонувати уряд у Плані заходів «100 днів – 100 кроків уряду», - наголошується у листі ФПУ, водночас вони наполягають, що всі інновації, які впливають на рівень життя населення, стосуються оплати праці, зайнятості та соціального захисту працівників і членів їх сімей, мають предметно обговорюватись у рамках соціального діалогу і лише тільки після цього прийматись урядом.

Будь-які рішення уряду, які можуть негативно позначитися на рівні життя населення, мають бути максимально прозорими та супроводжуватися попереджувальними заходами соціального захисту населення, їм має передувати широке громадське обговорення, - вважають у ФПУ.

Джерело


Дата: 07.04.2014 |


Посилання 


 

 
Вверх