Інтерв'ю

Пошук на сайтіАрхів новин

«  Травень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031


У підшефних – перший випускний

«Волинь-Інновація» привітала учнів четвертого класу Луцького навчально-реабілітаційного центру із закінченням навчального року.

 

Урочистими, підтягнутими, елегантними і трішки дорослішими… - такими прийшли учні четвертого «а» класу Луцького навчально-реабілітаційного центру на свій перший шкільний випускний. 

І хоча вони продовжать навчатися тут, тільки поверхом трохи вище, класовод Орислава Супрун не стримує сліз – далебі, за чотири роки всі 15 дітей стали близькими їй. Учителька готова годинами розповідати про кожного свого учня та про цікаві й неординарні випадки з життя класу.

 

- У класі - діти з тяжкими порушеннями мовлення, тому програма у них для засвоєння легша, - розповідає Орислава Петрівна про своїх випускників. -  Але найголовніше, що вони навчилися спілкуватися один із одним, жити в колективі, розвинули в собі почуття відповідальності і співчуття. Здоровіші школярики завжди опікають слабших: наприклад, плаче Сашко – Олександра його доглядає. Знаю, що двоє з цих дітей ще довгий час будуть утікати до мене.

Вже більше трьох років, як шефство над класом взяло підприємство «Скорпіон пульт».  Відтоді в кабінеті з’явилися новенька дошка, м’який куточок, постійно відбувався ремонт кабінету, влаштовувалися розважальні виховні години за участю акторів театру ляльок, походи на святкові вистави, конкурс малюнків, діти отримували солодкі та вітамінні подарунки.

Кожен захід у четвертому «а» допомагала організовувати профспілка «Скорпіон пульта». Особливо яскраво виступили підшефні на великій сцені перед учнями усієї школи. «Вогнехвостик» - так називалася казка на протипожежну тематику, яку вони підготували разом із вчителькою Ориславою Супрун та вихователькою групи продовженого дня Ніною Мотрунчик.

А для того, аби протипожежний захід був переконливішим, скорпіонівці запросили до школярів начальника відділу інформацій та комунікацій із громадськістю центру забезпечення діяльності, майора служби цивільного захисту Ірину Варварук.

 

…Отож, з першим шкільним випускним вас, дорогі наші маленькі друзі!

Джерело


Дата: 31.05.2016 |


Посилання 


 

 
Вверх