Інтерв'ю

Пошук на сайтіАрхів новин

«  Червень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30


У Луцьку відбувся Діловий форум

Луцькі підприємці вчаться вести бізнес в кризових умовах.

    Аби обговорити нинішню ситуацію в економіці та її перспективи, шляхи ведення бізнесу в умовах кризи, у Луцьку в рамках літньої сесії Ділового Форуму зібралися представники бізнесових кіл Волині, представники влади та громадських об’єднань.

    Організатором заходу виступила юридична компанія «HD Partners».

    «У навчальних закладах нам ніколи не розповідали, як жити в період війни, вести бізнес, яким чином вибудовувати своє життя. Я розумію, що найближчий рік-півтора будуть не простими. Якщо рухатися правильно і розвиватися, то ми зможемо побудувати справжню європейську країну», – зауважив керуючий партнер юридичної компанії «HD Partners» Володимир Глащенков та наголосив, що цей захід – це хороша можливість поспілкуватися та обмінятися думками щодо подальших шляхів розвитку бізнесу.

    Луцький міський голова Микола Романюк зауважив, що на діловий форум завітали люди, які багато зробили для розвитку нашого міста. «Вони є прикладом того, як треба жити і працювати. Не зважаючи на економічну і політичну ситуацію в країні, їхні компанії є успішними, що усім треба повчитися як вести бізнес у таких складних політичних та економічних умовах», – наголосив міський голова.

    Заступник міського голови Тарас Яковлев презентував присутнім обласний центр та його досягнення. Він зауважив, що нині триває розроблення Стратегії розвитку Луцька, а тому закликав усіх висловити своє бачення, подавати свої ідеї та пропозиції. 

    Також заступник міського голови поінформував присутніх про міжнародні проекти, які реалізуються у Луцьку. За його словами, триває активна співпраця у рамках програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна». Велика увага приділяється питанню впровадження енергозберігаючих заходів. На завершальному етапі підписання угоди з Європейським банком реконструкції і розвитку щодо отримання кредитних та грантових коштів на модернізацію системи теплопостачання міста. Також триває реалізація проекту з Північною екологічною фінансовою установою (НЕФКО), у рамках якої впроваджується ряд енергозберігаючих заходів у бюджетних установах.

Джерело


Дата: 27.06.2014 |


Посилання 


 

 
Вверх