Інтерв'ю

Пошук на сайтіАрхів новин

«  Лютий 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728


Триста тисяч для дітей-сиріт зібрали на XX Різдвяному благодійному концерті

З благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта вже доброю традицією Волинської єпархії Української православної церкви стало проведення щорічних Різдвяних благодійних концертів.  

Тут збирають кошти для дітей-сиріт, для тих, кого доля обділила можливістю мати люблячих батьків. А у 2014 році  це Різдвяне дійство відбувається вже вдвадцяте, отож цьогорічний концерт, який відбувся 4 лютого – ювілейний.

Початок концерту благословив його натхненник митрополит Волинський і Луцький Ніфонт: «Тяжка доля сироти, і я сам це знаю. Але є люди із милосердними, добрими серцями, які допомагають таким дітям. І ось і ми з року в рік проводимо такі концерти. Збираємось разом із єдиною метою – щоб ще і ще прославити Господа нашого Ісуса Христа, а також зібрати наші копієчки для допомоги дітям-сиротам. І нехай Господь дає вам терпіння, здоров’я, сил і відкриває ваші добрі серця для добра».

Учасників та відвідувачів концерту поздоровили також заступник голови Волинської облдержадміністрації Олександр Курилюк та перший заступник Луцького міського голови Святослав Кравчук. Привітав з нагоди проведення XX-го Різдвяного  благодійного концерту митрополита Ніфонта, священнослужителів і вірних Волинської єпархії Предстоятель Церкви Блаженніший Митрополит Володимир.

Розпочався концерт з невеличкого екскурсу в історію: глядачі змогли переглянути невелику документальну стрічку про історію Різдвяного благодійного концерту. Започаткований був він у 1995 році, втім вже у 1997 році приміщення Палацу культури Луцька було замало, аби вмістити усіх бажаючих відвідати цей духовно-мистецький благодійний захід. І нині він збирає безліч людей, які бажають як духовно збагатитись, так і допомогти дітям, обділеним батьківським теплом і любов’ю.

Найголовнішою метою концерту, звісно, був збір коштів для дітей-сиріт. Цього року під час самого тільки концерту, який відбувався у приміщеннях облмуздрамтеатру ім. Тараса Шевченка та Палаці культури Луцька вдалось зібрати 300 тис. грн. Як розповів митрополит Ніфонт, ще 117 тис. грн. було зібрано на парафіях Волинської єпархії. «Загалом, дорогі брати і сестри, упродовж 20 років ми назбирали 1 млн. 810 тис. 239 грн.», – поінформував владика Ніфонт.

 

За джерелом


Дата: 04.02.2014 |


Посилання 


 

 
Вверх