Інтерв'ю

Пошук на сайтіАрхів новин

«  Січень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031


Три волинські підприємства, члени профспілки «Інновація», відзначені у Національному бізнес-рейтингу

Найпереконливішу перемогу – «золото» – здобула «Охоронна фірма «Захист та безпека».

Національний бізнес-рейтинг створено в 2002 році за ініціативи торгово-промислової палати України і редакції міжнародного каталогу «Торгово-промислова Україна». Його мета - надати достовірну інформацію інвесторам, банкам, страховим компаніям та іншим зацікавленим сторонам про стан сучасної підприємницької діяльності в країні.

Рейтинг вважається прозорим та об’єктивним, бо формується винятково на підставі офіційних даних фінансової звітності усіх компаній України, а їх більше 300 тисяч. Підприємства ранжують за прибутковістю та ліквідністю. А ще – за масштабами виробництва, оплатою праці та відрахуваннями до держбюджету.

За черговими підсумками Національного бізнес-рейтингу волинські підприємства «Охоронна фірма «Захист та безпека», «Скорпіон пульт» та «Дослідно-виробничий комплекс «Біоз-Волинь», де працюють первинні профспілкові організації «Інновації», є кращими у своїй галузі. 

Загальнодержавне рейтингування економічних показників підприємств довело абсолютну першість ПП «Охоронна фірма «Захист та безпека» серед приватних охоронних служб України і дало йому право називатися «Лідером галузі 2013».

Фірма сьомий рік працює на ринку і входить до групи компаній «Скорпіон пульт». ПП «Скорпіон пульт» також визнано одним із кращих у цьому рейтингу за номінацією «Інвестиційна привабливість».

«Завдяки проекту бачиш не тільки результати діяльності своїх фірм, а те, як вони виглядають на фоні інших, - каже  директор цих обох підприємств, заступник голови Волинської обласної профспілки «Інновація» Віктор Сирота. – Висновки Національного бізнес-рейтингу засвідчують нашу успішність, зрештою - дають впевненість у власній конкурентоспроможності, сподіваюся, допоможуть розширити ділові стосунки».

Відзначено у загальнодержавному рейтингу і «Дослідно-виробничий комплекс «Біоз-Волинь» у номінації «Виробництво добрив і азотних сполук».

 


Дата: 13.01.2014 |


Посилання 


 

 
Вверх