Інтерв'ю

Пошук на сайтіАрхів новин

«  Червень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30


Свято для маленьких художників вдалося + ВІДЕОСЮЖЕТ

Підбиваючи підсумки конкурсу малюнків профспілка «Інновація» розважалася разом із підшефним класом.

Справжнє свято подарували вихованцям Луцького навчально-реабілітаційного центру їх давні друзі — представники обласної організації профспілки працівників інноваційних і малих підприємств України.

Важко передати на словах щиру радість господарів від зустрічі з хорошими друзями — представниками профспілки «Інновація». Адже благодійники, котрі щоразу дарують малечі часточку свого серця та гарний настрій, прийшли з особливої нагоди.

Вони підбили підсумок конкурсу «Свою Україну любіть», приуроченого до 200-ліття від дня народження Кобзаря. І саме серед учнів цього класу виявилося найбільше переможців.

Відтак народилася ідея відсвяткувати цю подію з другим «а» класом у Луцькому навчально-реабілітаційному центрі.

Представник профспілки «Інновація» Сергій Чемерис, який вручив грамоти за призові місця, зауважив: «Ми  хочемо, насамперед, створити свято для дітей. Хочемо підтримати батьків, бо знаємо, як їм важко. Ми прагнемо, щоб цей щирий дитячий сміх тільки примножувався».

Перше місце присуджено роботі Вікторії Шилової, друге – Антону Зелінському, третє – Олександру Середі. Заохочувальні призи отримали Тетяна Васянович та Олександра Асафатова.

А втім приз за майстерність і вкладену душу отримали всі юні художники цього класу.

Член журі конкурсу керівник студії «Оле-Арт» Ольга Грицюк підкреслила: «Такі конкурси дають можливість проявити себе, те внутрішнє відчуття тематики «Свою Україну любіть». Вони виразили патріотизм у цих малюнках».

Заслужений діяч мистецтв України, відомий скульптор-монументаліст Василь Рижук, який теж оцінював роботи як член журі, висловив задоволення від огляду малюнків, похвалив дітей за старання та глибокі творчі ідеї.

Святкову розвагу, яку на одному диханні провела популярна ведуча концертних заходів Галина Старцева разом із веселим клоуном – актрисою Волинського театру ляльок Світланою Рішко, діти, їх батьки та вчителі сприйняли дуже щиро і позитивно.

Класовод другого «а» Орислава Супрун та вихователь групи продовженого дня Ірина Римарчук кажуть, що їх підопічні цими святами живуть. Не так навчальним процесом, як підготовкою до свят, яскравими моментами.

«Є люди, багаті насамперед душею, ми їм дуже вдячні», – кажуть педагоги.

Фото на згадку – і сподівання на чергову теплу зустріч. Адже благодійники з профспілки «Інновація» уже готують маленьким школярикам новий подарунок.          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Дата: 06.06.2014 |


Посилання 


 

 
Вверх