Інтерв'ю

Пошук на сайтіАрхів новин

«  Грудень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031


Профспілка вчила податківців писати

За участю представника Волинського осередку профспілки працівників інноваційних та малих підприємств України в регіональному управлінні Міндоходів відбувся семінар-практикум для фахівців інформаційно-комунікаційних підрозділів.

 Як написати повідомлення в засоби масової інформації, аби його надрукували? Таке просте на перший погляд завдання змусило окремих волинських податківців вдатися до спеціального тренінгу. І зовсім не через те, що митарі, можливо, не вміють викладати на папері думку. Тепер, коли інформаційні потоки буквально засипають мас-медіа, це дає редакторам підставу бути перебірливими в новинах. Відтак, податківці, які відповідають у своїх інспекціях за зв’язки з пресою, змушені були поповнити свої знання і професійними журналістськими секретами.

На практичному семінарі власним досвідом поділилася менеджер із зв’язків із громадськістю Волинської профспілки «Інновація» Галина Бєлова, яка працює в журналістиці більше двадцяти років.

Нині вимоги до написання новин, справді, досить високі, - підтвердила представниця профспілки, – мало – знайти інформацію – потрібно її так подати, щоб споживачі «проковтнули». Нелегко це зробити податківцям, які, зазвичай, мають справи не з сенсаціями, а з великою кількістю цифр. Проте, фахівці інформаційно-комунікаційних підрозділів можуть не тільки «звітувати про досягнення», а й тлумачити нове в податковому законодавстві, давати поради, консультувати. Але писати про це потрібно живою доступною мовою.

Учасники тренінгу мали змогу відразу застосувати отримані знання, переробивши статистичну інформацію у повідомлення для преси, а також отримати відповіді на запитання.

Власна інформація


Дата: 12.12.2013 |


Посилання 


 

 
Вверх