Інтерв'ю

Пошук на сайтіАрхів новин

«  Грудень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031


Про професію охоронника в нових реаліях

17 грудня 2014 р. в Академії сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного (м.Львів) відбулася ІІ Міжнародна конференція керівників навчальних закладів із професійної підготовки персоналу охорони та безпеки.

Запрошення взяти участь у конференції отримали представники Міністерства освіти і науки України, Міністерства внутрішніх справ України, Департаменту професійно-технічної освіти МОН України, Української Федерації професіоналів безпеки, Спілки працівників сфери безпеки, Української федерації індустрії безпеки, Міжнародної Ліги професійних охоронців, Всеукраїнської Асоціації приватних детективів та керівники провідних державних і приватних вищих навчальних закладів з менеджменту безпеки.

Фахівці охоронної галузі поділилися зокрема досвідом співпраці з правоохоронцями щодо забезпечення громадського порядку на культурно-масових заходах, сучасними методами використання технічних засобів охорони та безпеки в приватних охоронних підприємствах, а також організацією професійної підготовки персоналу охорони та безпеки.

У роботі конференції взяли участь керівники провідних українських приватних охоронних підприємств. Навчальний центр групи компаній «Скорпіон пульт» (м.Луцьк), який на підставі відповідної ліцензії проводить комплексне професійно-технічне навчання і підвищення кваліфікації кадрів за спеціальністю «охоронник», представив викладач В’ячеслав Васянович.

За словами В’ячеслава Васяновича, особливо доречною на конференції стала тема, яку диктують теперішні українські реалії: «Колеги підняли дуже важливе питання взаємодії суб'єктів охоронної діяльності з правоохоронними органами України в сучасних умовах проведення антитерористичної операції, а також підготовки охоронників та охоронців в контексті загальної системи національної безпеки держави. Не менш 

пізнавальним був виступ директора Департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України В’ячеслава Супруна про перспективи нормативного регулювання».

Організаторами заходу виступили група компаній «ГАЛ-БЕЗПЕКА» (м.Львів) та Харківська обласна громадська організація «Союз працівників сфери безпеки» (м.Харків).

 


Дата: 23.12.2014 |


Посилання 


 

 
Вверх