Інтерв'ю

Пошук на сайті



Архів новин

«  Листопад 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930


Про латаний-перелатаний Трудовий кодекс говорили на конгресі

    У Луцьку вперше відбувся конгрес-семінар кадровиків та представників профспілок.

    Чинний Трудовий кодекс України не те що не вирішує питань, а заважає працювати. Така відвертість прозвучала на конгресі-семінарі кадровиків в обласному центрі Волині, який відбувся 12 листопада у Навчально-методичному центрі профспілок.

    Всеукраїнська асоціація кадровиків, редакція журналів «Довідник кадровика» та «Кадрова практика», спільно з Федерацією професійних спілок Волинської області зібрали більше двох сотень представників профспілок, провідних компаній та державних установ аби обговорити актуальні питання трудового законодавства та кадрового діловодства.

    За словами головного консультанта секретаріату парламентського комітету з питань соціальної політики та праці Зої Васильової, на пострадянському просторі тільки в Україні не спромоглися прийняти нову редакцію адаптованого трудового кодексу, як, до речі, і житлового. Відтак, кадровики керуються законодавством радянського штибу, дві постанови якого видані Раднаркомом і датовані 1929 та 1933 роками.

   Керівник апарату Волинської облдержадміністрації Дмитро Дубняк, який у трудовій біографії мав дотичність до кадрової роботи, наголосив на відповідальності представників цієї професії, які «першими зустрічають нових працівників та останніми проводжають, коли ті звільняються». А ще він звернув увагу на роль профспілок у трудових відносинах, яку останніми роками несправедливо занижують. «Звільнення людини, яка є членом профспілки, це не припустимо», - наголосив Дмитро Дубняк.

    Під час семінару його учасники отримали компетентні відповіді від провідних експертів кадрової справи в Україні на запитання про останні зміни в трудовому законодавстві, поради щодо укладення трудового договору, почули огляд судової практики щодо вирішення індивідуальних трудових спорів, дізналися про основні помилки при звільненні працівника. Багато запитань виникало стосовно оформлення кадрових документів у зв’язку з призовом на військову службу під час мобілізації, а також щодо захисту персональних даних.

    У роботі конгресу взяли участь представники Волинської профспілки «Інновація» та отримали, як і решта його учасників, відповідний сертифікат.

 

Фото з сайту: Навчально-методичний центр профспілок

 

 


Дата: 13.11.2014 |






Посилання



 


 

 




Вверх