Інтерв'ю

Пошук на сайтіАрхів новин

«  Лютий 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29


Скорпіонівці пом’янули своїх побратимів

    Віктор Сирота, Володимир Дорохін, Віктор Котляренко, Олександр Круподеря, Олександр Фесенко (Луцьк), Анатолій Гордіюк, Андрій Скрига (Нововолинськ), Анатолій Копанько, Феодосій Голобородько (Київ) – про війну знають із власного, гіркого афганського досвіду.

    У різний час вони воювали в далекій чужій країні, але всіх їх об’єднує пам’ять про тих однополчан, чиє серце перестало битися в розквіті юних літ, про тих, хто так і не зміг повернутися до мирного життя, хто досі відчуває біль від афганських ран.

    Відтак на підприємстві «Скорпіон пульт», де їх зібрала доля, і де керівником є колишній офіцер-афганець Віктор Сирота, день - 15-те лютого - є святом «по замовчуванню». 

    Цього року «скорпіонівці» також побували на заходах із нагоди 27-ї річниці виведення військ із Афганістану та 25-річчя від дня заснування Волинської обласної спілки ветеранів Афганістану, на вшануванні учасників бойових дій на території інших держав.

    За словами голови обласної Спілки ветеранів Афганістану Григорій Павловича, протягом 25 років існування організація об’єднала велику дружню родину усіх воїнів-інтернаціоналістів. Нині українські миротворці виконують свій військовий обов’язок у 16 країнах світу. І вже два роки афганці роблять усе необхідне, аби підтримати наших солдат у зоні бойових дій на сході країни: хто зі зброєю в руках, хто – як волонтер.

 

    … Разом із Володимиром Михайловичем - колишнім афганцем-авіатором - на меморіал «Вічної Слави» у Луцьку прийшла поклонитися пам’яті загиблих воїнів-афганців його дружина - Валентина Олексіївна, за плечима якої 16 років військового стажу. В сім’ї Дорохіних ніколи не забувають, якою ціною дістається мир. 

Джерело


Дата: 16.02.2016 |


Посилання 


 

 
Вверх