Інтерв'ю

Пошук на сайтіАрхів новин

«  Березень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031


Працівники Ягодинської митниці заявляють, що керівництво порушує їхні трудові права

Окремим співробітникам Ягодинської митниці, яка реорганізовується у Волинську, не дають виконувати свої посадові обов’язки.

Про це йшлось  у четвер, 19 лютого, під час засідання кадрової комісії громадської ради при головному управлінні Державної фіскальної служби України у Волинській області.

Начальник відділу кадрів Ягодинської митниці Наталія Мостова зазначає, що в ході процесу реорганізації, окремим працівникам згаданої установи (а таких – чотири десятки) навмисно створено умови, відповідно до яких вони не можуть виконувати своїх посадових обов’язків.

«Відповідно до плану заходів з реорганізації Ягодинської митниці, ще 27 листопада нам мали вручити повідомлення про наступне вивільнення із запропонуванням посад. Цього зроблено не було», – каже жінка.

Замість того, щоб виконувати свої основні обов’язки, працівникам дають вказівки працювати в господарському відділі, зшивати архіви у відділі кадрів, тощо. Також працівники зазначають, що за усною вказівкою начальника Волинської митниці Андрія Андрейківа, без жодних аргументованих законних пояснень їх не вносять у списки, які дають їм право працювати на кордоні і виконувати їх посадові обов’язки.

Водночас,  від початку реорганізації,  на роботу взяли близько 40 працівників з інших митниць та установ. Деякі з цих працівників переведені з райдержадміністрації, хоча вони не мали раніше відношення до митної та податкової справи та не знають законодавства.

«Мені вручають заяву про звільнення і на мою посаду приймають молоду людину із загального відділу якоїсь райдержадміністрації. Жодних пояснень з якої причини це відбувається мені не дають» – зазначає працівник Ягодинської митниці Світлана Демиденко.

Заступник голови громадської ради при ГУ ДФС у Волинській області Василь Дутко заявив, що в цій ситуації дійсно є факти порушення трудового законодавства.

«Людей без їхньої згоди відсторонили від виконання своїх основних обов’язків. А також, працівників, без їх згоди, переводять на іншу роботу, яка не відповідає їх функціональним обов’язкам», – зазначив Дутко.

Для захисту своїх законних прав, працівники Ягодинської митниці звернулися із листом-скаргою до прокурора Волинської області Дмитра Чипіжака, голови комітету ВРУ з питань запобігання та протидії корупції Єгора Соболєва та голови Громадської ради при ГУ ДФС у Волинській області Володимира Цибульського.

У цьому листі працівники Ягодинської митниці просять надати правову оцінку ситуації та сприяти їм у законному працевлаштуванні. Вислухавши працівників митниці, порадившись між собою, кадрова комісія громадської ради при ГУ ДФС у Волинській області вирішила підготувати Звернення до Фіскальної служби України, Волинської ОДА, Волинської облради, Національної служби посередництва та примирення щодо порушення прав працівників під час реорганізації Ягодинської митниці.

Джерело


Дата: 23.03.2015 |


Посилання 


 

 
Вверх