Інтерв'ю

Пошук на сайтіАрхів новин

«  Грудень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031


Податкова не стане інструментом тиску на бізнес

На черговому засіданні громадської ради, яка діє при Головному управлінні Міндоходів у Волинській області, головний податківець краю Ігор Сінгаєвський наголосив на тому, що його підопічні за нинішніх непростих політичних умов не стануть інструментом тиску на підприємців.

Питання, які стали основою порядку денного засідання громадської ради, носили роз’яснювальний характер. Вони мали стосунок до певних норм податкового законодавства та окремих положень Митного кодексу. Проте представники підприємницького середовища та громадських організацій також хотіли почути офіційне підтвердження з вуст керівника контролюючого органу того, що влада не буде використовувати податківців, як засіб впливу на інакомислячих.

Ігор Сінгаєвський наголосив, що Міндоходів не є політичною структурою, розвиток партнерських відносин з громадянами та бізнесом – серед його першочергових пріоритетів діяльності, відтак за жодних умов Міндоходів не стане інструментом тиску на бізнес.

– Я звертаюся до членів громадської ради при ГУ Міндоходів Волині, як до представників найбільш авторитетних громадських інституцій з проханням поінформувати платників податків про те, що Міндоходів працювало і працюватиме у штатному режимі, – адресував учасникам засідання начальник головного управління відомства на Волині. – Я хочу, щоб ви передали громадськості Волині ту хвилю спокою і позитиву, які завжди присутні в нашому з вами діалозі.  

За словами голови громадської ради Володимира Цибульського, який одночасно є і головою правління обласного об’єднання організацій роботодавців, наразі йому не відомі факти будь-якого тиску на волинський бізнес.    

У роботі засідання взяв участь заступник голови Волинської обласної організації Всеукраїнської профспілки працівників інноваційних та малих підприємств Віктор Сирота.     

Власна інформація


Дата: 10.12.2013 |


Посилання 


 

 
Вверх