Інтерв'ю

Пошук на сайтіАрхів новин

«  Грудень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031


Перші кроки профспілки «Інновація» на Ратнівщині

Працівники сільськогосподарських підприємств Ратнівського району, що на Волині,  напередодні дня Святого Миколая  отримали цінні подарунки та й солодощі для дітей від профспілки «Інновація». Мікрохвильову піч, електром’ясорубку, набір каструль, ковдри та одіяла вручили багатодітним сім’ям, а також кращим працівникам трьох господарств: «Гірниківський», «Прип’ять» та «Україна».  

Колективи цих кооперативів не так давно поповнили ряди Всеукраїнської профспілки працівників інноваційних і малих підприємств, районну організацію якої очолив відомий на Ратнівщині – колись голова СВК «Самарівський» – Микола Трофимук. Проте вони не сподівалися на таку увагу з боку цієї громадської організації.

Як розповіли на святковій зустрічі Віктор Сирота та Анастасій Троцковець – заступники голови волинської «Інновації», профспілка не лише захищає професійні, економічні і соціальні права та інтереси своїх членів, а також підтримує розвиток бізнесу – малі та середні підприємства, фізичних осіб-підприємців, надає безліч корисних послуг: дисконтну програму, пільговий відпочинок і лікування, навчання та перекваліфікацію, можливість знайти роботу. Компанії та підприємства, що входять до складу профспілки, також користуються сервісом комплексної юридичної підтримки своєї діяльності.

«Інновація» є важливою складовою частиною профспілкового руху України, і нині намагається повернути довіру до профспілок. І як їй це вдається, говорить хоча би такий факт: у її рядах більше 20 тисяч членів та півтори тисячі підприємств у всіх областях країни. Працює ця громадська організація на Волині з квітня нинішнього року, має 14 первинних профспілкових структур, в яких 1400 членів. На Ратнівщині «Інновація» заявила про себе у вересні. 

Інформація представників профспілки «Інновація» зацікавила не лише керівників господарств, а й усіх присутніх на зустрічі, яка відбулася у Гірниках. Найбільше вони цікавилися підтримкою розвитку господарств та послугами, програмами профспілки, які надають реальну матеріальну вигоду кожному учасникові програм профспілки. Тому гості з області ширше зупинилися на окремих з них.

Представники профспілки висловили готовність співпрацювати з підприємствами малого та середнього бізнесу, бізнесменами та їх найманими особами, з усіма бажаючими  і залишили  контактний телефон у Луцьку – (0332) 71-25-75.

Щодо членських внесків, то це – один відсоток із заробітної плати, з якого 0,7 відсотка залишається у первинній профспілковій організації і 0,3 – у обласній. Саме за кошти профспілкових внесків обласної організації, щоправда, ще внесок місцевих підприємств там незначний, і були зроблені подарунки для кращих працівників трьох господарств району.

Микола Трофимук разом із Володимиром Гордуном, Павлом Ковальчуком та Миколою Шевчиком - головами СВК «Прип’ять», «Україна» та «Гірниківський» вручивши подарунки кращим працівникам, висловили готовність до співпраці. Вони сподіваються, що «Інновація» захищатиме права та інтереси своїх членів на ділі, надаватиме кваліфіковану соціальну, юридичну та правову підтримку, а також візьме активну участь у спільній розробці програми розвитку аграрного комплексу району. 


Дата: 18.12.2013 |


Посилання 


 

 
Вверх