Інтерв'ю

Пошук на сайтіАрхів новин

«  Березень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31


Надходження до бюджету різко впали

На Волині зросла кількість суб’єктів підприємницької діяльності, які ухиляються від сплати податків, застосовуючи кримінальні схеми.

Про це повідомив на черговому засіданні громадської ради при ГУ Міндоходів у Волинській області начальник управління Ігор Сінгаєвський, у якому взяв участь представник Волинської організації профспілки «Інновація».

Зі слів посадовця, податківці налаштовані рішуче боротися з цим, адже через різного роду економічні махінації до бюджету з початку року не надійшло до 40 млн. грн. – і це несплата від трьох-чотирьох підприємницьких структур відомих багатих власників. Це виглядає досить цинічно на фоні критичного рівня надходжень до бюджету та й загальної складної ситуації в державі. Відтак Ігор Сінгаєвський зазначив, що готовий повернутися до практики оприлюднювати в ЗМІ прізвища злісних боржників.

Щодо роботи ввіреного йому управління, то схоже на те, що тут, за словами керівника, вже триває «чистка» кадрів, яка найбільше торкнулася податкової міліції. Зокрема кілька днів тому було зафіксовано факт отримання хабара. Порушники будуть покарані. У зв’язку з цим Ігор Сінгаєвський просить бізнес не давати «на лапу»: «Даєте ви - беруть, поки їх не б’ють по руках. Третина людей, які звільнені з податкової, за нашої ініціативи. Ми зараз переживаємо перелом, зменшуємо бюрократичні механізми, тому просимо підтримки».

Учасники громадської ради висловили незадоволення розформуванням Міністерства доходів та зборів, адже на його злиття затрачено багато сил та коштів. Зокрема цінною є єдина інформаційна база даних, сформований єдиний дієвий підрозділ для боротьби з податковими злочинами та контрабандою, загалом - уся система, яка щойно розпочала давати плоди.

Як повідомив голова громадської ради Володимир Цибульський, Федерація роботодавців України підтримала проект рішення, співавтором якого є і він, в якому йдеться про інші реорганізаційні підходи, які б дали змогу не зруйнувати напрацювання цього фіскального органу.

На засіданні громадської ради створено робочу групу для вивчення та опрацювання проблемних питань малого та середнього бізнесу. Також прийнято звернення до голови ВОДА Григорія Пустовіта з проханням не ініціювати зміни керівництва ГУ Міндоходів у Волинській області. Принаймні, як зазначено у зверненні, «до проведення законного люстраційного процесу». Зокрема представники громадських організацій підприємницького спрямування зазначають, що Ігор Сінгаєвський «не піддався тиску влади і не допустив переслідування бізнесу, який був учасником революційних подій та здійснював їх фінансування».   


Дата: 26.03.2014 |


Посилання 


 

 
Вверх