Інтерв'ю

Пошук на сайтіАрхів новин

«  Лютий 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728


На Волині обговорювали можливості впровадження соціальних інновацій

На Волині у містах Рожище та Ковелі відбулись круглі столи на тему «Соціальні інновації. Ідеї. Рішення. Можливості співпраці».

Заходи відбувалися в межах програми «Застосування інноваційних технологій для пошуку нових методів та інструментів посилення спроможності профспілок», яку реалізує Волинська обласна організація профспілки «Інновація» спільно з Волинським Інститутом Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив.

Учасники круглих столів, а це представники районних осередків профспілки «Інновація», міських центрів зайнятості, приватного сектору, громадських організацій та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків обговорили можливості налагодження соціального партнерства для впровадження соціальних інноваційних проектів та програм, що відповідають потребам сьогодення та сприяють розвитку самоорганізації людей для вирішення нагальних проблем. 

«Соціальні інновації мають стосуватись нововведень щодо якості та сегменту надання послуг, залучення потенційних партнерів, впровадження практики соціально-відповідального бізнесу, активізації відкритості профспілкової діяльності тощо, - зазначив президент Волинського Інституту Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив Інновації Петро Лавринюк. - Це не тільки ідеї та їх реалізація, а й результат, тобто користь, яку вони принесуть»

Під час роботи круглих столів голови районних організацій профспілки «Інновація»: у Рожищі – Петро Харів, у Ковелі – Володимир Шпіка, презентували усі сервіси профспілки, спинившись детальніше на програмах «Щит», «Адвокат 24» та дисконтній програмі.

«Нинішнє суспільство потребує соціальних інновацій, - сказав Володимир Шпіка. – Якраз наша профспілка розробила ряд ініціатив, які, як свідчить досвід, є успішними».

Учасники заходу мали можливість обговорити форми можливої співпраці, напрацювати перші кроки подальшої взаємодії та визначити напрями соціальних інноваційних програм та проектів, що відповідатимуть інтересам кожної із сторін взаємодії та приведуть до максимально бажаних результатів. 


Дата: 13.02.2014 |


Посилання 


 

 
Вверх