Інтерв'ю

Пошук на сайтіАрхів новин

«  Липень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031


На Волині новий губернатор

Представили нового голову Волинської облдержадміністрації – Володимира Гунчика. 
    Церемонія представлення відбулася у п’ятницю, 25 липня у сесійній залі Волинської обласної ради. 
    Під час своєї промови Гунчик заявив, що буде робити усе, аби консолідувати роботу політичних партій і громадських організацій.
    «Я розумію, що люди чекають змін. Зміни йдуть дуже повільно. Звичайно, цьому заважає війна. Але неможливо списувати все на одну агресію. Потрібно закочувати рукави і вирішувати ті нагальні питання, які стоять перед громадою. Потрібно консолідувати суспільство, всі політичні сили для того, щоб мінімізувати ті проблеми, які є в області, не перекладаючи ці проблеми на Кабінет міністрів, Верховну Раду, команду Президента. Старатися робити все, щоб ці питання вирішити в регіоні. У нас для цього є всі можливості», - заявив новий губернатор.
    Окрім того, Гунчик пообіцяв сприяти відкритості влади. 
    «Відкритість усіх процесів влади – це головний шлях боротьби з корупцією. Корупція крутиться там, де все закрито, закамуфльовано, де нема доступу до інформації, де засоби масової інформації, громадські організації «відрізані» від цих процесів. Якщо ми будемо говорити про відкритість - це серйозний крок для того, щоб громада розуміла, які завдання вирішуються, як вирішуються, хто за це відповідає, щоб ми могли запитати конкретних людей і дати конкретні доручення», - сказав Володимир Гунчик.
    Також він закликав своїх підлеглих бути активними і ініціативними.
    «Звертаюся до працівників апарату ОДА. Не можна сидіти на своєму робочому місці і чекати команди. Не може людина тратити робочий час і державні кошти, вичікуючи і займаючи посаду для того, щоб не проявляти ініціативу», - сказав Гучник.
    Новий голова ОДА також пообіцяв найближчим часом побувати в кожному районі: «Найближчим часом ми зустрінемося з депутатами селищних, районних рад. Я постараюся побувати в кожному районі. Почути ті проблеми, які є в цих районах. Обговоривши ці питання, винести їх на обговорення депутатського корпусу обласної ради»
    Гунчик заявив: «Кожна апаратна нарада повинна починатися з того, що ми зробили з попередньої наради. Кожен керівник, отримавши доручення, повинен доповісти, що він зробив для громади. Нарада для наради не потрібна».
    «У нас у бізнесі, якщо керівник не виконував свої функції – бізнес зупинявся. Так повинно бути і в громаді», - додав Гучник, який раніше був керівником ДП «Автоскладальний завод №1» ПАТ «АК «Богдан Моторс».

Джерело

 


Дата: 25.07.2014 |


Посилання 


 

 
Вверх