Інтерв'ю

Пошук на сайтіАрхів новин

«  Листопад 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930


На Прикарпатті стартувала профспілка Інновація

Днями відбулася установча конференція обласної організації профспілки працівників інноваційних і малих підприємств України. Головою прикарпатської структури обрано директора ТзОВ «Франко Трейд», заступника голови спостережної комісії ОДА Олександра Лузгіна.

Профспілка «Інновація», як її коротко називають, на цей час об’єднує понад 20 тисяч членів у всіх областях України та півтори тисячі підприємств. Йдеться, головне, про малі та середні підприємства, фізичних осіб-підприємців, найманих працівників тощо. «Коротко кажучи, — підсумовує Олександр Лузгін, — тут об’єдналися люди, котрі становлять основу держави, сплачують податки, заробляють на життя власним розумом і працею». Зауважимо, що торік до профспілки «Інновація» увійшли трудові колективи державного підприємства «Укрекоресурси», корпорації «Розвиток ХХI віку», комерційного банку «Перший».

Як відомо, профспілка — це передусім захист прав та інтересів її членів. У нашому випадку йдеться про надання кваліфікованої соціальної, юридичної та правової підтримки, а також реальної матеріальної вигоди кожному учасникові програм профспілки «Інновація». З цією метою, зокрема, діє Дисконтна програма. Суть її полягає у тому, що профспілковий квиток у вигляді пластикової картки дає можливість кожному з членів, з одного боку, запропонувати широкому колу споживачів власні товари з визначним дисконтом, а з другого — самому стати споживачем доброякісних товарів і послуг, запропонованих колегами «по цеху», маючи при цьому відповідні знижки. Наскільки зрозумів з виступу Олександра Лузгіна, тут навіть бензин обходиться дешевше. І недаремно Олександр Іванович свою промову розпочав з твердження, що всі вони — одна велика родина. Тож залишається тільки побажати їй щасливого життя.

Ігор НИКОРОВИЧ


Дата: 29.11.2013 |


Посилання 


 

 
Вверх