Інтерв'ю

Пошук на сайтіАрхів новин

«  Червень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30


На одного «шерифа» припадає дві з половиною тисячі мешканців Волині.

Охоронна фірма «Захист і безпека» привітала дільничних інспекторів із професійним днем.

Із нагоди 91-ї річниці створення служби дільничних інспекторів міліції в обласному управлінні внутрішніх справ відбулися урочистості, на які прибули представники цієї професії з усіх міст та районів області.

За словами начальника обласного управління внутрішніх справ полковника міліції Петра Шпиги, професія дільничного інспектора одна з найважливіших серед правоохоронців, бо він найщільніше спілкується із населенням. Тому саме з цієї правоохоронної ланки розпочнеться реорганізація структури, саме на неї покладено відповідальність змінити ставлення народу до міліції. Із побажаннями нести службу в мирній обстановці та досягати високих звань Петро Шпига пообіцяв докладати максимум зусиль, аби поліпшити матеріальне становище підлеглих.

На Волині – 306 дільничних інспекторів, більшість із яких працює у сільській місцевості, і на кожного з них припадає по дві з половиною тисячі мешканців.

Вітаючи «шерифів» зі святом, заступник голови облдержадміністрації Микола Собуцький, якому близька аграрна тема, нагадав, як цієї тривожної весни господарі боялися засівати землю. Аби перебороти страх невизначеності, міліція посприяла в оформленні фермерам дозволів на отримання зброї. Такий психологічний крок додав впевненості, і тепер селянин готовий брати участь у захисті рідної землі. Микола Собуцький порадив дільничним інспекторам опиратися на таких людей у роботі.

За бездоганне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм низку дільничних інспекторів нагороджено грамотами, подяками та цінними подарунками облдержадміністрації та власного відомства.

До привітань долучилась і охоронна фірма «Захист і безпека», працівники якої щоденно виїжджають на патрулювання луцьких вулиць разом із міліцією. Представник цього приватного підприємства Віктор Столярук вручивши премії від колективу трьом дільничним інспекторам, побажав, аби кількість виходів на чергування завжди дорівнювала кількості повернення.

За здоров’я винуватців свята у храмі Святого Георгія Побідоносця сьогодні відслужили молебень.

Фото СЗГ УМВС України у Волинській області

 


Дата: 18.06.2014 |


Посилання 


 

 
Вверх