Інтерв'ю

Пошук на сайтіАрхів новин

«  Лютий 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728


Луцька молодь – про моральні принципи

«Одружуйтесь не з тією людиною, з якою ви зможете прожити, а з тією, без якої ви жити не зможете», – зауважив для луцьких студентів отець Валеріан.
У Волинській єпархії Української православної церкви тривають заходи, приурочені до Дня православної молоді. В понеділок, 17 лютого, у Палаці учнівської молоді на зустріч із заступником голови Синодального молодіжного відділу по роботі із молоддю ігуменом Валеріаном (Головенком) запросили студентів вишів Луцька.

Молоді люди, які часто бачать священика лише у храмі під час богослужіння, мали унікальну можливість поспілкуватись із батюшкою, задати йому свої питання. Серед них: яким має бути справжнє покаяння, як налагодити стосунки зі священиком-духівником, будувати своє життя згідно з церковними настановами.
Запитували і про те як спілкуватись із ровесниками, які є представниками інших віросповідань та невіруючими.

«Полюбіть і пізнайте своє Православ’я, читайте слово Боже, іншу духовну літературу, пізнавайте істини нашої Православної віри. Робіть так, щоб оточуючі поважали ваші релігійні переконання, а це слід робити, першою чергою, живучи згідно з цінностями, які ви декларуєте. І, звісно, ходіть до храму, сповідайтесь і причащайтесь», – так відповів на ці запитання отець Валеріан.
Під час зустрічі не обійшлось без запитань про справжнє кохання і сімейні стосунки. «Одружуйтесь не з цією людиною, з якою ви зможете прожити, а з тією без якої ви жити не зможете», – зауважив, торкаючись цієї теми, отець Валеріан.

«Молодь сама може організуватись, і головне, щоб священик міг зблизитись із нею. Відкинути «менторський тон» і не казати «ви повинні». Молоді люди нічого нам не винні. Слід казати «ви можете». Священик мусить подружитись із молодими людьми, і вони самі все зроблять», – сказав, торкаючись теми роботи із молоддю, у коментарі прес-службі Волинської єпархії ігумен Валеріан (Головенко).

 

Джерело


Дата: 17.02.2014 |


Посилання 


 

 
Вверх