Інтерв'ю

Пошук на сайтіАрхів новин

«  Грудень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031


Борис Клімчук повернувся з Європи і зробив заяву

 Голова Волинської обласної державної адміністрації Борис Клімчук повернувся на Волинь після перебування в Польщі та Литві й вирішив зробити публічну заяву щодо подій в Україні через власну прес-службу.

Зокрема у повідомленні йдеться, що керівник області три дні був у Любліні, де обговорював можливості фінансування програм розвитку сільської медицини, на що хоче залучити кошти ЄС. Провів переговори з маршалком Люблінського воєводства щодо подальшої співпраці, а також розвитку програми «Єврорегіону Буг».
Ще Борис Клімчук на два дні поїхав до Вільнюса. За його словами, там зустрічався з багатьма політиками, адміністраторами, бізнесменами:

- Ніхто не сказав мені, що не хоче бачити Україну в Європейському товаристві. Я відповідав тим же – я теж хочу бачити Україну у Європейському Союзі. Якщо дасть Бог мені дожити – добре, якщо ні – то моїм дітям. Європа – це єдиний можливий шлях розвитку України.

Державний чиновник заявив, що Україна надалі проводитиме переговори щодо співпраці з Євросоюзом.

Заклики до революції і повалення легітимної влади Борис Клімчук назвав шляхом в нікуди. Навівши в приклад досвід країн Близького Сходу і Північної Африки.
«Події, які відбулися на Євромайдані в ніч на суботу – це ШОК. Це – варварство, дикунство. Просто засудити їх – мало. Я точно знаю, що «полетять шапки» і винні обов’язково будуть наказані. Так повинно бути в цивілізованій державі. І так буде», - заявив Клімчук.

Сьогоднішній Євромайдан у Києві охарактеризував як провокації і підбурювання.
Стосовно волинського Євромайдану у Луцьку Борис Клімчук заявив, що розпорядився правоохоронним органам не застосовувати ніяких насильницьких дій проти учасників мирних акцій. А ще подякував учасникам мирних зібрань і маніфестацій.

Нагадаємо, що сьогодні на Театральному майдані в Луцьку учасники народного віча вимагали відставки президента Віктора Януковича та голови облдержадміністрації Волині - Бориса Клімчука.

 

Джерело


Дата: 02.12.2013 |


Посилання 


 

 
Вверх