Інтерв'ю

Пошук на сайтіАрхів новин

«  Грудень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031


Керівники вишів Волині закликають студентів повернутися на навчання

Очільники кількох навчальних закладів Волині звернулися до представників влади краю усіх рівнів та політичних партій Волині різних крил із відкритим листом. Його текст подаємо дослівно:

«Ми, керівники вищих навчальних закладів Волинської області, від імені працівників очолюваних нами педагогічних колективів закликаємо представників влади, лідерів політичних партій, батьків та студентів, особливо – неповнолітніх учнів, не допустити використання життєвої енергії молоді для політичних спекуляцій у непростий для нашої держави час випробувань на громадянську зрілість.

Роки молодості – унікальні; вони призначені для набуття людиною життєвого досвіду, формування професійних компетенцій, самореалізації особистості. Студентство завжди вирізнялось активною громадянською позицією, планетарністю мислення, готовністю працювати на благо своєї Батьківщини. Якісна підготовка фахівців – це інвестиція держави у власний розвиток, піднесення інтелектуального потенціалу українського народу до світових стандартів.

Усі ми поділяємо європейські прагнення України і стверджуємо, що майбутнє нашої держави залежить від молодих людей та від знань, які вони отримають у процесі навчання. Європейський ринок праці потребує висококваліфікованих, конкурентоздатних спеціалістів у всіх сферах життєдіяльності суспільства.

Ми розуміємо значущість сучасної освіти, демократичних процедур і християнської поваги до людської особистості і звертаємося до усіх, кому небайдужа майбутня доля України – припиніть розпорошувати студентський потенціал у руйнівний шквал радикальних емоцій. Час усім тверезо оцінити ситуацію, заспокоїтись і з подвоєною енергією та відповідальністю повернутися до виконання своїх прямих обов’язків. Саме від нашої праці, а не від гучних закликів буде залежати якість життя українців. Не даймо ошукати себе і своїх дітей!»

Звернення уже підписали директори: Педагогічного коледжу Петро Бойчук, Коледжу технологій та бізнесу Станіслав Щеблюк, Луцького базового медичного коледжу Аліса Хмелькова, Волинського державного училища культури і мистецтв Василь Панасюк, Ківерцівського медичного коледжу Тетяна Комшук, Ковельського промислово-економічного коледжу Тетяна Салівончик, Володимир-Волинського педагогічного    коледжу імені Агатангела Кримського Микола Савельєв, Луцького технічного коледжу ЛНТУ Святослав Козачук, Луцького медичного коледжу «Монада» Іван Гайдучок, Волинського технікуму Національного університету харчових технологій Ігор Корчук та ректор Луцького національного технічного університету Віктор Божидарнік.

Джерело


Дата: 03.12.2013 |


Посилання 


 

 
Вверх