Інтерв'ю

Пошук на сайтіАрхів новин

«  Квітень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930


Керівництво волинських фіскалів за продовження прозорої співпраці з Волинською митницею

Головне управління ДФС Волині підтримує зусилля представників громадських інституцій, які входять до складу Громадської ради, щодо необхідності встановлення реальної та прозорої співпраці з керівництвом Волинської митниці ДФС.

Про це на засіданні Громадської ради при ГУ ДФС в області наголосив начальник ГУ ДФС у Волинській області Віталій Чуй, висловлюючи свою позицію з приводу Звернення до Міністра фінансів України Яресько Н. Е., яке було прийняте на засіданні цього консультативно-дорадчого органу 17 квітня 2015 року.

  «Як керівник фіскального органу розумію стурбованість громадських лідерів. Адже питання обговорення засад кадрової політики  на митниці є надзвичайно актуальним. В рамках громадського контролю за діяльністю державних органів, представники ІГС сприяють не лише вирішенню спірних питань, але й побудови чесного конкурентного середовища за участі всіх зацікавлених представників економічних відносин», - зазначив  керівник волинських фіскалів.

До слова, питання про засади кадрової політики на Волинській митниці ДФС ініціював голова Громадської ради при ГУ ДФС Волині Володимир Цибульський та представники громадських інституцій області Василь Дутко, Юрій Анцух та Юрій Матчук, стурбовані ігноруванням керівництвом  цього самостійного структурного підрозділу ДФС дій, які покликані налагодити коректну співпрацю митниці, бізнесу і громадськості регіону. На жаль, в. о. начальника Волинської митниці Андрейків А. І. відмовився від участі в громадських слуханнях, так і співпраці з громадськістю і не з’явився на засідання консультативно-дорадчого органу.

 «Нова філософія взаємин, яка базується на європейських цінностях, вимагає прозорого і неупередженого громадського контролю за діяльністю, як органів ДФС, так і Волинської митниці ДФС. Посадовці від влади повинні розуміти, що взаємовигідне партнерство, професійність та неупередженість – це ті головні критерії, які сприяють  успішному економічному поступу нашої держави», - підсумував голова Громадської ради  при ГУ ДФС в області.

 

         Джерело

 


Дата: 21.04.2015 |


Посилання 


 

 
Вверх