Інтерв'ю

Пошук на сайтіАрхів новин

«  Грудень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031


Із казковим настроєм – на зимові канікули

Разом із класоводом Ориславою Супрун і вихователькою групи продовженого дня Ніною Мотрунчик четвертий «а» у повному складі поринув у світ новорічного дива під час вистави «Лісові пригоди Діда Мороза».

Довелося дітям трохи похвилюватися за дівчинку Оленку, яка мало не замерзла під сніговим килимом через підступних Бабу Ягу та Пугача Філю. Проте, ця казка, як і всі новорічні історії, мала щасливе закінчення: Зайченята відшукали сміливу дівчинку, а Дід Мороз обігрів її та перетворив на свою помічницю – Снігуроньку.

Яка була приємність, коли казка покликала на сцену… юних глядачів! Що може бути більш захоплюючим, як взятися за руку головних героїв вистави, заспівати з ними, повеселитися, пограти у ігри, позмагатися та покружляти у колі навколо Ялинки, отримати від Діда Мороза та Снігуроньки солодкі подарунки.

Четвертокласників чекала ще одна несподіванка – у театрі вони зустріли свою приятельку «тітку Ганну» – акторку Валентину Савош, яку відразу впізнали. Вона вже не раз на запрошення охоронної фірми «Скорпіон пульт» приносила частинку театру до дітей безпосередньо у клас…

Вже два роки поєднує міцна дружба цих особливих діток Луцького навчально-реабілітаційного центру та скорпіонівців. Радує те, що вони зуміли об’єднати, в бажанні допомагати цим школярикам, інших благодійників: акторів Валентину Савош і Світлану Ришко, журналістку та ведучу Галину Старцеву, які створюють яскраві свята дітям, кулінарну майстриню Тетяну Созонік, котра пече для них смаколики, меблевого майстра Олександра Зайчука, який оновив кабінет та інших чуйних людей.

…Приємно помічати як виросли за цей час Олександра та Аліна, Яна і Марта, Вітя, Сашко, Юрю, Антон й інші учні Орислави Петрівни, котра вкладає всю свою душу та серце в цих особливих діток, аби вони згодом знайшли себе в дорослому суспільстві.

Джерело


Дата: 22.12.2015 |


Посилання 


 

 
Вверх