Інтерв'ю

Пошук на сайтіАрхів новин

«  Жовтень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031


Ірина Акімова: перинатальний центр на Волині буде кращим в Україні

На Волині перебуває перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова.

Вона бере участь у нараді за участю українських та іноземних експертів на тему: «Організація надання медичної допомоги при серцево-судинних  захворюваннях: міжнародний та регіональний досвід», яка проходить у Луцьку.

Участь у нараді також бере голова Волинської ОДА Борис Клімчук. «Поширеність серцево-судинних в Україні є загрозою для суспільства, – наголосив губернатор. – На Волині ми не боремося з серцево-судинними захворюваннями, ми намагаємося їх мінімізувати». Борис Клімчук наголосив на важливості ранніх виявлень таких захворювань, їх профілактику шляхом впровадження програми «Волинькард».

Також губернатор додав, що основна робота з реалізації програми «Волинькард» реалізується у селах, і навів приклад Маневицького району. Клімчук констатував, що населення відмовляється від первинних медичних оглядів. Тому, на думку голови Волинської ОДА, програма «Волинькард» має бути комплексною, у тому числі через рекламу на біл-бордах.

«Президент каже, що головне завдання української держави – це здоров’я нації», – наголосив губернатор.

У свою чергу Ірина Акімова звернулася до присутніх російською мовою. «Одна из главных задач, которая звучит в выступлениях Президента – это задача повысить качество медицины… Медикам єто совершенно очевидно».

Крім того, перший заступник Глави Адміністрації Президента повідомила, що оглядала будівництво перинатального центру в Луцьку. Нагадаємо, що Президент України поставив чітке завдання – збудувати такий центр у кожному обласному центрі нашої країни.

Ірина Акімова нагадала, що завдяки національному проекту «Нове життя» в Україні вже збудовано 11 таких центрів, які надають допомогу 50% українських малюків, що потребують належної медичної допомоги.

«Я надеюсь, что сохранится традиция, что каждый центр технологически будет лучше, чем предыдущий», – сказала Акімова, коли зайшла мова про оглядини будівництва перинатального центру на Волині.

Також перший заступник Глави Адміністрації Президента України наголосила, що держава має активно рухатися в плані пропаганди здорового способу життя населення, у тому числі боротьбі з курінням. «Наш разговор сегодня о том, как мы должны бороться, чтобы смертность населения от сердечнососудистых заболеваний снижалась», – додала Акімова.

Крім того, столична гостя заявила, що медична реформа, яку Президент України поставив на порядок денний економічних реформ, – це реформа надання первинної медичної допомоги.

 

Джерело


Дата: 18.10.2013 |


Посилання 


 

 
Вверх