Інтерв'ю

Пошук на сайтіАрхів новин

«  Червень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30


«Інновація» долучається до активного життя підприємницького середовища

Представники профспілки «Інновація» взяли участь у засіданні координаційної ради з питань розвитку підприємництва при Луцькій міській раді.

Координаційна рада з питань розвитку малого та середнього підприємництва, яка створена при Луцькій міській раді, дещо змінила формат і ввела до свого складу ще кілька підприємливих осіб.

На черговому її засіданні розглянуто питання, що стосуються актуальних податкових та митних тем. Але найбільше було зламано списів під час обговорення скарги мешканців центральної частини Луцька, де нещодавно оселився відпочинковий заклад «Базилік».

Проте ні прохання обмежити режим його функціонування до 23 години, ні компромісний варіант – дозволити працювали в нічний час перед вихідними – не знайшли підтримки серед членів координаційної ради.

Хоча окремі з них, зокрема голова Волинської обласної організації приватних роботодавців торгівлі і комерційної сфери Тетяна Іовенко, наполягали на тому, що закон для всіх однаковий, а не вибірковий.

Виконавчий директор Регіонального відділення Українського союзу промисловців і підприємців у Волинській області Юрій Анцух вважає, що обмежувати бізнес протизаконно, влада повинна була врахувати всі нюанси в процесі видачі документів, а тепер залишається тільки фіксувати порушення і йти з ними до суду.

Зійшлися на думці заступника Луцького міського голови Тараса Яковлева, котрий запропонував мешканцям центральної частини міста «звикати до урбанізації». За його інформацією, перевірки в «Базиліку», де не поскупилися на охорону та відеоспостереження,  не виявили значних порушень.

Відтак члени координаційної ради запропонували власникам закладу посилити зовнішню охорону, аби унеможливити шум відвідувачів, департаменту житлово-комунального господарства розібратися з розміщенням автомобілів, а міліції – збільшити свою присутність у цій частині міста.

 

 Дата: 05.06.2014 |


Посилання 


 

 
Вверх