Інтерв'ю

Пошук на сайтіАрхів новин

«  Березень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031


Громрада хоче бачити на посаді головного податківця людину з Волині

        На черговому засіданні Громадської ради при головному управлінні ДФС Волині представники громадськості ініціювали звернення до керівництва фіскальної служби України з проханням призначити на посаду головного податківця області Світлану Савчук, які нині очолює Луцьку ОДПІ.

         За словами голови комісії ГР із кадрових питань Василя Дутка, очільники регіонального управління, яких «привозять» на Волинь, тут не приживаються. Світлану Павлівну охарактеризували з хорошого боку, як «чесну, порядну і професійну».

          До того ж голова Громадської ради Володимир Цибульський цими днями при зустрічі у Києві з Романом Насіровим вже прохав призначити Світлану Савчук начальником ГУ ДФС у Волинській області. Чи дослухаються до побажань громадськості у Києві, дізнаємося вже скоро, адже Олександра Юристовського, котрий на Волині працював у статусі виконувача обов’язків із серпня 2015 року, переведено до Львівської ДФС.

            Йшлося на засіданні і про очільників митниці. Зокрема озвучено звернення суб’єктів ЗЕД Волині щодо кадрового призначення на посаду в.о. заступника начальника митного поста «Луцьк» Юрія Дацюка, який «компрометує себе на цій посаді». Із ним підприємці мають неприємний досвід спілкування, адже у його роботі простежується упередженість та непрофесіоналізм. Відтак гіркий досвід бізнесменів говорить: його призначення призведе до того, що з області підуть інвестори. Йшлося і загалом про доцільність перебування Юрія Дацюка в митних органах.

            На засіданні стало відомо і про деталі оптимізації структури та чисельності органів ДФС. Заступник начальника ГУ відомства Тетяна Харченко запевнила, що цей процес не позначиться на якості роботи податкових органів:

           - Оскільки процес оптимізації триває, то з часом штатна чисельність територіальних органів ДФС, які адмініструють податкові платежі, стане меншою проти минулого року на 24,2 відсотка. Термін завершення реорганізації державних податкових інспекцій області орієнтовно визначено на 15 травня 2016 року. З наявних  шести ДПІ залишається три, а саме Володимир-Волинська ОДПІ, Ковельська ОДПІ та Луцька ОДПІ. У решті адміністративних одиниць працюватимуть відділення.

             - У кожному районі області створено відповідні відділення державних податкових інспекцій, що надають весь спектр адміністративних послуг, у тому числі через мережу Центрів обслуговування платників, яких на Волині вже працює 12. Щодо забезпечення надходжень, то початок 2016 року можна вважати досить успішним. Позитивна динаміка надходжень податкових платежів характерна для наповнення держбюджету та місцевих скарбниць. А за підсумками березня ми очікуємо 355 мільйонів гривень податкових платежів, у тому числі до державного бюджету – 193 мільйони гривень. Це буде абсолютним рекордом надходжень до бюджетів для Волині, – наголосила Тетяна Харченко.

         Загалом у січні-лютому 2016 року в області до бюджетів усіх рівнів зібрано 544,6 мільйона гривень податкових платежів. Сума двомісячних надходжень податків в області перевищує минулорічні показники на 38,7 відсотка, – зазначає прес-служба відомства


Дата: 25.03.2016 |


Посилання 


 

 
Вверх