Інтерв'ю

Пошук на сайтіАрхів новин

«  Грудень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031


Громадськість продовжує консультувати податківців уже в іншому форматі

    Голова Волинської обласної організації Профспілки «Інновація» Віктор Сирота став членом Громадської ради при ГУ ДФС в області.

    Цей постійно діючий,  консультативно-дорадчий орган сформовано на демократичних виборних засадах 23 грудня 2014 року під час проведення установчих зборів шляхом відкритого голосування.

    Таким чином, кількість  новосформованої громадської ради майже удвічі перевищує кількість представників громадських інституцій у громаді при ГУ Міндоходів Волині.

    Від такого широкого представництва інтересів організацій роботодавців, АППУ, громадських організацій, що захищають інтереси малого підприємництва, Регіональної ради промисловців та підприємців і низки громадських інституцій за професійною ознакою, очікується ефективна та плідна робота насамперед з точки зору удосконалення діючого законодавства та вирішення спірних питань між податківцями та митниками, - наголошують у ГУ ДФС Волині.

    Водночас першочерговий пріоритет діяльності новообраний голова Громадської ради при ГУ ДФС у Волинській області Володимир Цибульський окреслив чітко та лаконічно: «Забезпечити такий громадський контроль за діяльністю органів ДФС на Волині та дотриманням фахівцями служби законодавства, який би не давав можливості і причин для корупції і зловживань».

    Власне громадську експертизу на предмет дотримання вимог антикорупційного, податкового та митного законодавства  як фахівцями служби, так і представниками  бізнесу здійснюватимуть чотири профільні комісії. Їх роботу координуватимуть як голова громади Володимир Цибульський, так і його перший заступник Петро Пилипюк, і заступники -  знані на Волині громадські  лідери - Василь Дутко, Віталій Заремба, Юрій Анцух.

    «Нас має об’єднувати спільна відповідальність за успішний економічний розвиток нашої країни. Тому чесна сплата податків повинна бути обов’язковим принципом для всіх», - підкреслив Володимир Цибульський.

    Учасники першого засідання Громадської ради при ГУ ДФС Волині погодили, що на черговому засіданні, яке заплановане на 27 січня 2015 року, усі члени громради визначаться щодо участі у комісіях та затвердять остаточну редакцію Положення про Громадську раду при ГУ ДФС у Волинській області з максимальним врахуванням побажань та зауважень представників громадських інституцій.

Джерело


Дата: 23.12.2014 |


Посилання 


 

 
Вверх