Інтерв'ю

Пошук на сайтіАрхів новин

«  Липень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031


Громадських активістів краю почули в Міністерстві оборони.

Діяльність громадської ради при Волинській ОДА набирає обертів.

    Приємно зазначити, що новообрана громадська рада при Волинській обласній державній адміністрації не зациклилася на формуванні планів, комісій та інших традиційно-бюрократичних моментах, які зазвичай супроводжують будь-яке утворення. Паралельно з ініціативи її членів йде активна робота над актуальними питаннями сьогодення.    

    Зокрема Ростислав Кухтей, який організував звернення від громадської ради до міністра оборони з проханням знизити прохідний бал із профільного предмету у військових вишах, на черговому зібранні прозвітував перед колегами про позитивне вирішення питання. Як наслідок – значна кількість волинських юнаків стала курсантами і вже звикає до життя у військовій формі.

    Під час нинішнього засідання Михайло Шелеп зініціював листа до голови Волинської ОДА Володимира Гунчика щодо доцільності перебування на займаних посадах заступників начальника УМВС у Волинській області Михайла Руденка, Володимира Поліщука та Олександра Никитюка: «щоб Ви як очільник виконавчої гілки влади області теж висловили свою позицію щодо цього питання та домагалися перед Міністерством внутрішніх справ звільнення вищезгаданих осіб із займаних посад». Любов Ганейчук озвучила звернення ВО «Майдан» до перших осіб держави не мобілізовувати сільських мешканців у період жнив, а Андрій Лев – прохання до волинян, підготовлене комісією з національної безпеки, оборони, цивільного контролю за діяльністю правоохоронних органів та протидії корупції, допомогти луцькому військовому госпіталю ліками та побутовою хімією.

    Громадська рада підтримала усі три звернення.

    У роботі громадської ради взяв участь голова Волинської профспілки «Інновація» Віктор Сирота.

 


Дата: 29.07.2014 |


Посилання 


 

 
Вверх