Інтерв'ю

Пошук на сайтіАрхів новин

«  Грудень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031


Громадські активісти Волині проти фіскального навантаження на малий бізнес

Замість кардинальних змін у спрощеній системі оподаткування, зокрема виключення можливості для її застосування  юридичними особами, Громадська рада при Головному управлінні ДФС у Волинській області пропонує удосконалити запропонований законодавчий проект із тим, щоб не збільшувати фіскальне навантаження на малий бізнес.

Відповідне звернення згідно з рішенням Громадської ради при ГУ ДФС у Волинській області від 22.12.2015 року буде спрямовано до профільного комітету Верховної Ради України.

Лідери громадських інституцій Волині, котрі входять до консультативно-дорадчого органу при ГУ ДФС Волині, пропонують суттєво доопрацювати проект податкових новацій задля уникнення різкого збільшення фіскального навантаження на платників єдиного податку та збереження можливостей використання спрощеної системи  широким колом підприємців.

Окрім того, представники громадськості Волині вважають за потрібне відтермінувати введення в дію нових положень в системі оподаткування, які обмежуватимуть права платників єдиного податку, щонайменше до 1 січня 2017 року.

З початку 2015 року співробітники відділу власної безпеки при Головному управлінні ДФС у Волинській області провели 185 службових перевірок на предмет дотримання антикорупційного законодавства працівниками територіальних органів ДФС у Волинській області. Їх результат – 85 подань керівникам органів ДФС для вжиття заходів реагування на виявлені порушення, а також притягнення до дисциплінарної відповідальності 95 посадових осіб.

Про це учасників засідання Громадської ради при ГУ ДФС у Волинській області поінформував співробітник ВВБ при ГУ ДФС в області ГУВБ ДФС України Анатолій Колодій.

«Вісім посадовців територіальних органів ДФС Волині за результатами перевірок –звільнено», - акцентував увагу учасників засідання Громадської ради при ГУ ДФС в області Анатолій Колодій.

Зокрема, за матеріалами  відділу власної безпеки ГУ ДФС Волині складено п’ять протоколів за порушення вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» від 07.04.2011 №3206-VI.

Водночас до правоохоронних органів скеровано 22 матеріали щодо порушень чинного законодавства працівниками органів Головного управління ДФС у Волинській області та Волинської митниці, а також службовими особами суб’єктів господарювання для прийняття рішення та надання правової оцінки.

Саме напрацювання співробітників підрозділу власної безпеки стали підставою для відкриття 17 кримінальних проваджень щодо посадових осіб органів ДФС. Тобто, у напрямку виявлення та припинення корупційних правопорушень та злочинів з боку посадових осіб ДФС підрозділ спрацював досить ефективно, - наголошують в ГУ ДФС Волині.

Тим часом, для запобігання корупційним ризикам і проявам ВВБ постійно здійснює комплекс профілактично - роз’яснювальних заходів.

Зокрема, вимоги антикорупційного законодавства працівникам органів ДФС Волині роз’яснено під час 339 бесід і  виступів у трудових колективах співробітників Головного управління ДФС у Волинській області та Волинської митниці.

Джерело


Дата: 23.12.2015 |


Посилання 


 

 
Вверх