Інтерв'ю

Пошук на сайтіАрхів новин

«  Вересень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930


Громадська рада впливатиме на кадрові рішення?

    Голова Волинської ВОДА запропонував громадській раді провести публічні слухання щодо кандидатур на чиновницькі посади.

    Перш ніж визначитися з остаточними кандидатурами на посади голів РДА, керівників структурних підрозділів ОДА та інших територіальних органів центральної виконавчої влади голова Волинської облдержадміністрації звернувся до громадської ради при ВОДА, як цього домагалися її члени, з пропозицією організувати громадські слухання щодо поданих претендентів.

    Володимир Гунчик так пояснив своє рішення: «Із метою уникнення соціальної напруги та врахування пропозицій громадських організацій області підтримую висловлену ідею представниками громадськості щодо проведення публічних громадських слухань в сфері кадрової політики». На черговому засіданні президії цього консультативно-дорадчого органу розгорілася жвава дискусія щодо механізмів проведення слухань.  

      Щонайперше усі зійшлися на думці про доцільність створення тимчасової комісії громадської ради з кадрових питань, до якої делегуватимуть по два представники від кожної комісії. Серед її членів мають бути люди компетентні, зокрема учасники люстраційного комітету, народного контролю, організатори громадських обговорень, що вже відбувалися на Волині у лютому-березні цього року.

    Член президії Василь Дутко запропонував аби кандидат, прийшовши на слухання, презентував себе, подавав декларацію, план розвитку того структурного підрозділу, який він хоче очолити, та дозвіл на оприлюднення особистих даних.

    Голова громадської ради Ігор Дильов продемонстрував чималу кількість документів на підтримку та незгоду щодо окремих кандидатур на вакантні посади в органах влади, які вже надійшли на адресу голови ВОДА. Ці звернення також треба буде враховувати.

    Зважаючи на великий інтерес представників громадських організацій мати вплив на вирішення кадрових питань, можна передбачити успішність проведення публічних обговорень. Проте чи дослухається Володимир Гунчик до рекомендацій громадськості дізнаємося згодом.


Дата: 16.09.2014 |


Посилання 


 

 
Вверх