Інтерв'ю

Пошук на сайтіАрхів новин

«  Листопад 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930


Члени «Інновації» взяли участь у нараді з міністром доходів та зборів України

12 листопада 2013 року відбулося засідання Громадської ради при Міндоходів України у Волинській області.

Засідання відбулося у форматі відеоселектору за участю міністра доходів і зборів України Олександра Клименка та керівників департаментів міністерства.

Учасники зустрічі, серед яких були заступник голови Волинської обласної організації профспілки Інновація Віктор Сирота та юрист профспілки Інновація Ігор Куковський, дізналися про наступні кроки відомства в процесі вдосконалення роботи та перспективи впровадження нових сервісів.

«Громадські ради – це ефективний майданчик для пошуку оптимальних рішень, зокрема, у вдосконаленні податкового та митного законодавства. Це – дієва форма контролю та прямий зв'язок з тими, хто користується нашими послугами – платниками податків та представниками громадськості», – підкреслив Міністр доходів і зборів.

Відповідаючи на численні запитання представників громадських рад, які стосувались відносин з Європейським Союзом, Олександр Клименко зазначив, що Угода про асоціацію з ЄС для нашої країни є детальною програмою перетворень в усіх сферах життя, інструментом консолідації європейських цінностей.

«Сьогодні Україна рухається в трендах, тобто, директивах Євросоюзу щодо адміністрування податків і митної справи. Ми плануємо продовжувати практичний діалог з ЄС для реалізації пріоритетів Стратегії митного співробітництва на 2012-2014 роки, зокрема, запровадження інституту Уповноваженого економічного оператора, поліпшення фактичних процедур співпраці та координації в межах інтегрованого управління кордонами, налагодження механізмів обміну митною інформацією», – підсумував Олександр Клименко.

Після закінчення наради Віктор Сирота та Ігор Куковський виступили перед керівництвом Інновації на Волині та головами профспілкових комітетів первинних профспілкових організацій.

 

Джерело


Дата: 15.11.2013 |


Посилання 


 

 
Вверх