Інтерв'ю

Пошук на сайтіАрхів новин

«  Лютий 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728


Бути дисконтним партнером «Інновації» - справа вигідна

Дисконтна програма Волинської організації профспілки набирає обертів та охоплює різноманітні сфери життя.

Волинська обласна організація профспілки «Інновація» вже уклала більше 30 дисконтних договорів. Члени нашої профспілки мають знижки на придбання продукції в гуртівнях, аптеках, на отримання послуг в юридичних фірмах, приватних медичних клініках, побутових закладах.

 Зокрема, профспілчани позитивно сприйняли інформацію про можливість економити гроші у мережі гуртівень «ПАККО», адже на продукти харчування середньостатистична волинська сім’я нині витрачає більше 50 відсотків заробітку. 

«Ми відразу відгукнулися на пропозицію представників профспілки «Інновація» про співпрацю, - каже директор департаменту маркетингу та реклами ТОВ «ПАККО Холдинг» Лариса Абудихіна- адже своїм клієнтам приділяємо велику увагу. Ми пропонуємо привабливі та корисні пропозиції, якісні та ексклюзивні товари за вигідними і доступними цінами, часто проводимо цікаві акції, виставляємо новинки. Отже, згідно з нашою спільною угодою, кожен член профспілки «Інновація» стає власником картки «ПАККО», і отримує можливість купувати щодня весь товар за гуртовими цінами незалежно від кількості придбаних одиниць товару».

 Для профспілчан, які проводять життя «на колесах», доречним стала можливість користуватися знижками на автомийці. Підприємець Володимир Яцина – часто у відрядженнях, відтак, зважаючи на пору року і стан доріг, мусить частенько мити своє авто.

 «Двадцять хвилин за чашкою кави в затишній кав’ярні спостерігаєш на екрані, як миють твою машину, - каже Володимир Яцина. – І роблять це добросовісно, незважаючи, що користуюся, як член профспілки, знижкою».

Власник автомийки «Нептун» Яків Лисицький підкреслює вигідність взаємної співпраці: «Зараз такий час, що доводиться боротися за кожного клієнта. Ми даємо 10-відсоткову знижку на миття автівки та шиномонтаж. Плюс – приємно працювати з профспілкою, яка думає про своїх людей. Таке рідко зустрічається».

Дисконтна програма Волинської організації профспілки «Інновація» охоплює різноманітні сфери життя.

«У нашій профспілці є люди різного статусу, віку та вподобань, - каже голова Волинської «Інновації» Петро Харахай. – Зрозуміло, що кожен стикається в житті з різними потребами. Комусь авто треба привести до ладу, а комусь відвідати косметичний салон. Хтось зможе полікувати домашнього вихованця, а хтось має нагоду відпочити в колі друзів. Кожен вибере собі того дисконтного партнера, який йому потрібен».

Члени дисконтної програми на Волині мають ще одну вигоду – реклама їхньої продукції та послуг розміщена у відповідному розділі на сайті «Волинь-Інновація».  


Дата: 18.02.2014 |


Посилання 


 

 
Вверх