Інтерв'ю

Пошук на сайтіАрхів новин

«  Липень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031


Бізнесу Волині пообіцяли європейські гроші

    Європейський банк реконструкції та розвитку зацікавлений у розвитку малого та середнього бізнесу Волині, - заявила менеджер групи підтримки малого бізнесу ЄБРР в Україні Катерина Рігг.
   

    У вівторок, 15 липня відбулася зустріч представників ЄБРР та голови Волинської обласної державної адміністрації Григорієм  Пустовітом.

Бізнесу Волині пообіцяли європейські гроші

    Григорій Пустовіт каже, що дуже радий, що Європейський банк реконструкції та розвитку звернув увагу на Волинську область. Адже, як показує досвід інших країн світу та окремих регіонів України, проекти для підтримки бізнесу втілені за підтримки 

   ЄБРР є запорукою росту виробничих потужностей підприємств, розвитку та успішності бізнесу.Як відзначив Пустовіт, Волинь – острівець стабільності в Україні. Попри кризу та війну нова влада змогла взяти ситуацію під контроль. Нині в області намагаються створити привабливий інвестиційний клімат та створити комфортні умови для ведення бізнесу. І вже є перші результати, так уже в область вдалося залучити 6,7 мільйона доларів іноземних інвестицій. 

    Менеджер групи підтримки малого бізнесу ЄБРР в Україні Катерина Рігг заявила про готовність співпрацювати із волинськими компаніями. 
До цього ЄБРР звернув свою увагу лише на одне волинське підприємство. Тепер же цю ситуацію хочуть виправити. Адже область прикордонна й має досить вигідне географічне розташування. Тут простіше скорегувати роботу бізнесу, орієнтувати його на Європу. 

    Власне представники банку для того й прибули на Волинь, аби зустрітися із представниками малого й середнього бізнесу та розповісти про низку проектів, в яких вони могли б взяти участь, отримати гранти для розвитку своїх підприємств.

Джерело


Дата: 15.07.2014 |


Посилання 


 

 
Вверх