Інтерв'ю

Пошук на сайтіАрхів новин

«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930Світове сільське господарство у найближчій перспективі не буде спроможним підтримати безпечний баланс між виробництвом продовольства і людськими потребами.

 

 
Читати повністю  


Парламент прийняв у першому читанні новий Трудовий кодекс, який написаний на замовлення олігархів і суттєво обмежує права та свободи працівників. 

 
Читати повністю  


Зміни до Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» суттєво погіршать умови діяльності профспілок. 

 
Читати повністю  


Багатотисячний мітинг профспілкових активістів зібрався 2 липня під стінами Верховної Ради на підтримку соціальних законопроектів, ініційованих профспілками.

 
Читати повністю  


Під стінами КМУ відбувся мітинг у рамках пікетування профспілками уряду на підтримку вимог колективного трудового спору з урядом і роботодавцями.

 
 
Читати повністю  


Під час звітно-виборчої конференції Федерації профспілок області, що відбулася 7 травня, делегати обрали нового очільника.

 
Читати повністю  


Головне управління ДФС Волині підтримує зусилля представників громадських інституцій, які входять до складу Громадської ради, щодо необхідності встановлення реальної та прозорої співпраці з керівництвом Волинської митниці ДФС.

 
Читати повністю  


Погодинна оплата праці у нас нижче втричі, ніж в найбіднішій країні ЄС, а 80% населення – жебраки.

 
Читати повністю  


За розкриття злочину заступник начальника УМВС України на Волині Анатолій Шумик вручив годинники охоронцям ПП «Скорпіон пульт» Олексієві Пилипюку та Володимирові Глинюку.

 
Читати повністю  


Окремим співробітникам Ягодинської митниці, яка реорганізовується у Волинську, не дають виконувати свої посадові обов’язки.

 
Читати повністю  


Тіньова зайнятість, зниження зарплат та виведення працівників за штат підприємств – основні проблеми працівників будівельної галузі Волині. 

 
Читати повністю  


Про це йшлося 10 березня під час брифінгу керівництва Федерації профспілок Волинської області. 

 
Читати повністю  


Українцям у 2015 році протиправно не доплатять 1,6 мільярда гривень уже призначених пенсій.

 
Читати повністю  


Запідозрений у хабарництві заступник начальника волинських податківців відкупився від ув’язнення заставою в 365 тисяч гривень.

 
Читати повністю  

« 1 2 3 4 ... 18 19 »
Посилання 


 

 
Вверх